Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/desineo/public_html/plusdlazdrowia.pl/system/bootstrap/functions.php on line 218
PARACETAMOL HASCO 120MG/5ML ZAWIESINA 150G TRUSKAWKA LEK - Apteka Plus Dla Zdrowia
0

PARACETAMOL HASCO 120MG/5ML ZAWIESINA 150G TRUSKAWKA LEK

EAN:5909990829910

Producent: HASCO - LEK

Lek Paracetamol Hasco, zawiesina doustna jest lekiem przeciwgorączkowym i przeciwbólowym przeznaczonym do stosowania u niemowląt i dzieci   Lek OTC

Nasze cena

9.90

Produkt dostępny
Kup teraz, otrzymasz pojutrze
Opis produktu

Wskazaniami do stosowania leku są gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związane z wyrzynaniem się zębów, bóle głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu) oraz dolegliwości towarzyszące reakcji organizmu na szczepionkę (ból, gorączka, odczyn miejscowy).

 

Stosowanie:

paracetamol dawkowanie

 

par

Skład:

5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu

Do pobrania

Instrukcje, Ulotki, Wskazania
Ulotka-PARACETAMOL-HASCO-zawiesina

Zobacz jeszcze

Opinie klientów

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.created }}
{{ item.user_name.charAt(0) }}

{{ item.body }}

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię na temat PARACETAMOL HASCO 120MG/5ML ZAWIESINA 150G TRUSKAWKA LEK
Wystąpił błąd w czasie zapisu. Prosimy spróbować ponownie później.
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Ostatnio oglądane

plusdlazdrowia.pl © 2021