Opinie o Nas
0

Olimp VITA-MIN PLUS® 30 kapsułek

Producent: OLIMP LABS

Kompleks witamin i minerałów w formie dobrze przyswajalnych chelatów aminokwasowych Albion, stanowi uzupełnienie codziennej diety w niezbędne składniki odżywcze. Suplement diety.  

Nasze cena

16.96

Produkt dostępny
U Ciebie w
Opis produktu

WITALNOŚĆ KAŻDEGO DNIA

Vita-min plus® to kompleksowa kompozycja witamin i wysoko przyswajalnych składników mineralnych w formie chelatów aminokwasowych Albion®, ułatwiająca pokrycie podstawowego zapotrzebowania organizmu na niezbędne mikroskładniki pokarmowe, wzbogacona luteiną oraz standaryzowanym ekstraktem zielonej herbaty bogatym w wartościowe polifenole i katechiny – w tym najaktywniejszy EGCG.

Chelatowanie minerałów to proces wiązania pierwiastków metalicznych przez słabe kwasy organiczne i aminokwasy. Ten niezwykle istotny proces umożliwia dobre wchłanianie pierwiastków z przewodu pokarmowego oraz ich dystrybucję do przebiegających z ich udziałem procesów życiowych. W tej formie biopierwiastki pozostają całkowicie bezpieczne w dawkowaniu, nie podrażniają żołądka,  ponadto nie utrudniają wchłaniania innych minerałów.

Minerały z prostych związków nieorganicznych są w znacznie mniej przyswajalne, a wchłaniają się jedynie na tyle, na ile będą zdolne tworzyć odpowiednie jony – co bardziej uzależnia ich wchłanianie od środowiska oraz daje ryzyko „konkurencji” tzw. antagonizmu (jeden minerał może utrudniać absorbcję innego).
Uwzględniając te fakty, w preparacie Vita-min plus® zastosowano innowacyjne składniki mineralne już w formie chelatów aminokwasowych i soli kwasów organicznych, wyprodukowane przez lidera rynku surowców farmaceutycznych – amerykańską firmę Albion®.

Minerały w postaci chelatów aminokwasowych Albion® są całkowicie hipoalergiczne (nr patentu US 7,838,042), co jest niezwykle istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa przyjmowania preparatu.

Badania naukowe udowodniły, że:

   - dostarczanie odpowiednich porcji witamin i składników mineralnych. przyczynia się do prawidłowego przebiegu procesów zachodzących w organizmie, np. magnez wraz z witaminą B6, poprzez swój udział w redukcji zmęczenia i znużenia organizmu, sprzyja jego witalności,
    -zielona herbata bogata w EGCG przyczynia się do wzmocnienia naturalnego systemu obronnego organizmu i jego ochrony przed szkodliwymi skutkami działania wolnych rodników

Preparat przeznaczony: dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie i umysłowo oraz w starszym wieku dążących do uzupełnienia codziennej diety w niezbędne składniki pokarmowe, takie jak witaminy i minerały.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na, którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy stosować preparatu równocześnie z innymi preparatami witaminowo-mineralnymi.

Skład - jednej kapsułce:

Witamina A
800 µg  
Witamina D 5     µg  
Witamina E
12  mg  
Witamina C
80  mg  
Witamina B1
1,1 mg  
Witamina B2
1,4 mg  
Niacyna
16  mg  
Witamina B6
1,4 mg  
Folian
200 µg  
Witamina B12
2,5  µg  
Biotyna
50   µg  
Kwas pantotenowy
6    mg  
Ekstrakt zielonej herbaty (98% polifenoli, 55% EGCG) 30  mg  
Luteina 2    mg  
Magnez ** 90  mg  
Wapń **
80  mg  
Potas 40  mg  
Cynk * 10  mg  
Żelazo* 1    mg  
Mangan *
1    mg  
Miedź * 150 µg  
Jod
150 µg  
Chrom 50   µg  
Selen 30   µg  

 

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka dziennie po posiłku głównym, popijając dużą ilością wody.

*cena podana w ulotce jest ceną sugerowaną przez producenta

Do pobrania

Instrukcje, Ulotki, Wskazania
Ulotka VITA-MIN PLUS

Zobacz jeszcze

Opinie klientów

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.created }}
{{ item.user_name.charAt(0) }}

{{ item.body }}

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię na temat Olimp VITA-MIN PLUS® 30 kapsułek
Wystąpił błąd w czasie zapisu. Prosimy spróbować ponownie później.
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Ostatnio oglądane

plusdlazdrowia.pl © 2021