Opinie o Nas
0

Olimp CHELA-MAG B6® SKURCZ 60 kapsułek PROMOCJA!!!

Producent: OLIMP LABS

DLA PRAWIDŁOWEJ PRACY MIĘŚNI! Preparat pokrywa dzienne zapotrzebowanie na magnez i potas, które warunkują prawidłową pracę mięśni, przez co zapobiega nadmiernym skurczom!  Suplement diety.

Nasze cena

29.90

Produkt dostępny
U Ciebie w Środa
Opis produktu

DLA PRAWIDŁOWEJ PRACY MIĘŚNI:

Preparat zawierający wysoko przyswajalną formę magnezu - w postaci chelatu aminokwasowego ALBION® (diglicynian magnezu) i wysoko przyswajalną formę potasu (cytrynian potasu),
korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie mięśni, a wraz z zawartą witaminą B6, wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Badania naukowe udowodniły, że:

-magnez jest składnikiem mineralnym biorącym udział niemalże we wszystkich procesach zachodzących w organizmie. Pierwiastek ten jest zaangażowany w prawidłowe funkcjonowanie mięśni, wpływa także na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej oraz syntezę białek. Wykazuje pozytywny wpływ w redukcji zmęczenia i znużenia. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.
-witamina B6 współpracuje z magnezem w przebiegu wielu procesów zachodzących w organizmie, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
-potas pełni istotną rolę w pracy mięśni oraz funkcjonowaniu układu nerwowego. Wpływa także na utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.

Chelat aminokwasowy magnezu Albion® jest całkowicie hipoalergiczny (nr patentu US 7,838,042), co jest niezwykle istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa przyjmowania preparatu.

Preparat przeznaczony: do stosowania jako suplement diety ułatwiający pokrycie zapotrzebowania organizmu na magnez i potas - składniki korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie mięśni, co zapobiega ich nadmiernym skurczom.

Skład - w jednej kapsułce:

magnez 75  mg
potas 150mg
witamina B6   0,7 mg

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 2 razy dziennie po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

* cena podana w ulotce jest ceną sugerowaną przez producenta

Do pobrania

Instrukcje, Ulotki, Wskazania
Ulotka CHELA-MAG B6 SKURCZ

Zobacz jeszcze

Opinie klientów

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.created }}
{{ item.user_name.charAt(0) }}

{{ item.body }}

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię na temat Olimp CHELA-MAG B6® SKURCZ 60 kapsułek PROMOCJA!!!
Wystąpił błąd w czasie zapisu. Prosimy spróbować ponownie później.
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Ostatnio oglądane

plusdlazdrowia.pl © 2021