Opinie o Nas
0

NICORETTE 4mg CLASSIC GUM 105 sztuk GUMY Z NIKOTYNĄ LEK

EAN:5909990334827

Producent: MCNEIL AB J&J

KLASYCZNA GUMA NIKOTYNOWA W DAWCE 4MG LEK STOSOWANY W LECZENIU UZALEZNIENIA OD PAPIEROSÓW

Nasze cena

69.89

Produkt dostępny
Kup teraz, otrzymasz pojutrze
Opis produktu

 

Guma NICORETTE® Classic: Jedna guma do żucia, lecznicza zawiera jako substancję czynną 10 mg lub 20 mg kompleksu 20% żywicy nikotynowej, co odpowiada 2 mg lub 4 mg nikotyny.Wskazania: Leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób zdecydowanych na rzucenie nałogu poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia.  

Bez względu na to, czy próbujesz tylko ograniczyć palenie po jednym papierosie czy rzucić na dobre, guma NICORETTE® pomoże Ci kontrolować ilość przyjmowanej nikotyny.

Kontrolując ilość przyjmowanej nikotyny, możesz na bieżąco skutecznie radzić sobie z objawami odstawienia. Każda guma dostarcza do Twojego organizmu kontrolowaną ilość nikotyny, wystarczającą do zaspokojenia głodu nikotynowego, ale mniejszą niż w normalnym papierosie.

Odpowiednio stosowana guma NICORETTE® może znacząco zwiększyć Twoje szanse na skuteczne zaprzestanie palenia, polegaj więc nie tylko na własnej sile woli.

Guma NICORETTE® pomaga zaspokoić potrzebę zapalenia papierosa.

Zawarta w gumie nikotyna wchłania się do organizmu przez jamę ustną i dziąsła, łagodząc objawy odstawienia, kiedy tylko się pojawią. Z gumą NICORETTE®  jest się zawsze przygotowanym na ewentualny napad głodu nikotynowego.

Gumy NICORETTE® dają Ci pewność, że dostarczasz organizmowi wystarczającą ilość nikotyny – wystarczy, że wybierzesz odpowiednią dawkę (4 mg lub 2 mg), w zależności od liczby wypalanych dotąd papierosów.

 

Ile gum NICORETTE® potrzebuję?Będzie to zależało od ilości papierosów wypalanych dotąd dziennie. Zgodnie z zaleceniami, większość osób stosuje na początku 8-12 gum, a następnie do 15 gum dziennie.Zaleca się używanie gum przez co najmniej trzy miesiące, a następnie stopniowe zmniejszanie ich liczby. W momencie osiągnięcia liczby 1-2 gum dziennie, powinno być możliwe całkowite zaprzestanie ich używania. Jeśli rozpocząłeś leczenie od gum w dawce 4 mg, to najlepiej jest przejść na gumy o dawce 2 mg na etapie ograniczania liczby gum. 

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Zobacz jeszcze

Opinie klientów

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.created }}
{{ item.user_name.charAt(0) }}

{{ item.body }}

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię na temat NICORETTE 4mg CLASSIC GUM 105 sztuk GUMY Z NIKOTYNĄ LEK
Wystąpił błąd w czasie zapisu. Prosimy spróbować ponownie później.
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Ostatnio oglądane

plusdlazdrowia.pl © 2021