Opinie o Nas
0

NASIC KIDS AEROZOL 10ML LEK

EAN:5909990835645

Producent: KLOSTERFRAU HEALTHCARE GROUP

Nasic® kids - aerozol do nosa z dużym plusem W trakcie kataru u dzieci delikatna błona śluzowa nosa wymaga szczególnie ostrożnego leczenia i pielęgnacji. Dlatego korzystna kompozycja dwóch substancji czynnych nasic® kids nie tylko udrażnia nos ale również chroni błonę śluzową nosa przed dalszym uszkodzeniem. Zawarta w preparacie ksylometazolina działa łagodnie  przeciwobrzękowo, zmniejszając uczucie zatkania nosa, druga substancja czynna: dekspantenol nie tylko chroni błonę śluzową nosa przed drażniącym działaniem wydzieliny kataralnej, ale również pomaga w jej regeneracji (gojeniu się). Specjalny dozownik zastosowany w aerozolu do nosa nasic® kids jest tak skonstruowany, aby móc bezpiecznie dawkować lek,  szczególnie do małych nosków dotkniętych katarem   Lek OTC

Nasze cena

15.99

Produkt dostępny
Kup teraz, otrzymasz pojutrze
Opis produktu

Lek Nasic Kids jest w postaci aerozolu do nosa. Zawiera dwie substancje czynne: ksylometazoliny chlorowodorek i deksopantenol. Ksylometazolina obkurcza naczynia krwionośne, co prowadzi do zmniejszenia obrzęku i przekrwienia błony śluzowej nosa. Zmniejszenie przekrwienia błony śluzowej nosa ułatwia oddychanie przez nos pacjentom, u których występują objawy niedrożności przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia i po przebytej operacji nosa.
Deksopantenol jest pochodną kwasu pantotenowego, witaminy przyspieszającej gojenie się ran i biorącej udział w procesie regeneracji błon śluzowych.

Lek Nasic Kids jest stosowany w objawowym leczeniu niedrożności przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia oraz po przebytej operacji nosa - dla pobudzenia gojenia się błony śluzowej i poprawy drożności nosa.
Lek nasic kids jest przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

 

Stosowanie:

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej dzieci w wieku 2 do 6 lat:
jedna dawka aerozolu do każdego otworu nosowego raz lub dwa razy na dobę (co 8-10 godzin). Nie podawać więcej niż trzy dawki do każdego otworu nosowego na dobę. Dawkowanie zależy od indywidualnej wrażliwości i reakcji pacjenta na lek.

 

Skład:

10 g roztworu zawiera 5 mg chlorowodorku ksylometazoliny oraz 500 mg deksopantenolu. Jedna dawka aerozolu do nosa (0,1 ml roztworu, co odpowiada 0,10 g) zawiera 0,05 mg ksylometazoliny chlorowodorku i 5,0 mg deksopantenolu.
 

Do pobrania

Instrukcje, Ulotki, Wskazania
ULOTKA NASIC KIDS

Zobacz jeszcze

Opinie klientów

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.created }}
{{ item.user_name.charAt(0) }}

{{ item.body }}

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię na temat NASIC KIDS AEROZOL 10ML LEK
Wystąpił błąd w czasie zapisu. Prosimy spróbować ponownie później.
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Ostatnio oglądane

plusdlazdrowia.pl © 2021