Opinie o Nas
0

METAFEN 20 TABLETEK Paracetamol 325mg + Ibuprofen 200mg LEK

EAN:5909991183455

Producent: POLPHARMA

Metafen to lek łączący dwie substancje aktywne ibuprofen i paracetamol, który stosuje się w bólach różnego pochodzenia. Lek OTC

Nasze cena

11.99

Produkt dostępny
Kup teraz, otrzymasz pojutrze
Opis produktu

Metafen jest lekiem w postaci tabletek do podawania doustnego.
Zawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol wykazujące działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Wskazania do stosowania:
bóle różnego pochodzenia, w tym:
- bóle głowy
- migrena
- bóle menstruacyjne
- bóle zębów
- bóle mięśni
- bóle kości i stawów
- bóle lędźwiowo-krzyżowe
- bóle pourazowe
- nerwobóle
- gorączka.
Lek przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat.

 

SKŁAD

Substancjami czynnymi leku są ibuprofen oraz paracetamol. Każda tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu i 325 mg paracetamolu.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Dorośli: jednorazowo 1 lub 2 tabletki.W razie konieczności dawkę można powtarzać do trzech razy na dobę.
Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę.
Stosowanie u dzieci i młodzieży: Dzieci w wieku powyżej 12 lat:jednorazowo 1 tabletkę. W razie konieczności dawkę można powtarzać do trzech razy na dobę. Nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę.
Metafen zaleca się przyjmować po posiłku.
Jeśli dolegliwości utrzymują się po 3 dniach leczenia należy skontaktować się z lekarzem.

 

Do pobrania

Instrukcje, Ulotki, Wskazania
Ulotka Metafen

Zobacz jeszcze

Opinie klientów

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.created }}
{{ item.user_name.charAt(0) }}

{{ item.body }}

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię na temat METAFEN 20 TABLETEK Paracetamol 325mg + Ibuprofen 200mg LEK
Wystąpił błąd w czasie zapisu. Prosimy spróbować ponownie później.
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Ostatnio oglądane

plusdlazdrowia.pl © 2021