Opinie o Nas
0

LAPIS – Diabelski Kamyk do usuwania brodawek /kurzajek/ AZOTAN SREBRA

EAN:8594166570016

Producent: SALUS INTERNATIONAL

WYRÓB MEDYCZNY DO WALKI Z KURZAJKAMI I BRODAWKAMI JEŚLI NIC JUŻ NIE POMAGA - WYPRÓBUJ LAPIS

Nasze cena

17.90

Produkt dostępny
Kup teraz, otrzymasz pojutrze
Opis produktu

 

LAPIS DIABELSKI KAMYK

Skład: sztyft zawiera: azotan srebra 97 części, azotan potasu 3 części.

Zalety:  

  • skuteczność sprawdzona przez lekarzy  
  • działanie punktowe (znikome ryzyko uszkodzenia zdrowej skóry)
  • niska cena i wysoka wydajność

Zastosowanie: Sztyft azotanu srebra (Stilus argenti nitrici) jest stosowany pomocniczo w leczeniu niektórych zmian skórnych pochodzenia wirusowego:
brodawek zwykłych (verrucae vulgares) oraz kłykcin kończystych (condylomata acuminata). Przyśpiesza ziarninowanie i epitelializację i tym samym skutecznie wspomaga gojenie uszkodzonej skóry.

Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem należy:

Założyć okulary ochronne. Zaleca się także stosowanie rękawic ochronnych (np. lateksowych). Zdjąć z produktu  zatyczkę ochronną. Usunąć cienką, kolorową warstwę parafiny która chroni sztyft przed wilgocią z powietrza.
Z czubka sztyftu na długości ok. 3-4 mm. bardzo delikatnie zeskrobać kolorową warstwę zielonej parafiny ostrym nożem, tak by nie uszkodzić sztyftu. Nie wdychać pyłu. Ostrożnie pocierać powierzchnię brodawki (kurzajki)
sztyftem ruchami kołowymi przez kilka sekund. Naturalna wilgotność dotkniętego miejsca po kilku minutach rozpocznie reakcję z azotanem srebra, co przejawi się sczernieniem w miejscu aplikacji. Nie dopuścić do kontaktu
ze zdrową skórą. Po 24 godzinach od aplikacji można przyśpieszyć gojenie poprzez usunięcie powstałej  czarnej plamy np. przez oszlifowanie przy pomocy pumeksu. Zabieg powtarzamy, aż do całkowitego zniknięcia
defektu skórnego kurzajki. Każdorazowo po aplikacji sztyft chronić przed wilgocią z powietrza przez możliwie szybkie założenie zatyczki ochronnej.

Ostrzeżenia   Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować produktu na błony śluzowe oraz miejsca silnie ukrwione.   Nie wolno stosować również produktu w przypadku zmian zlokalizowanych
w okolicy oczu . Należy chronić oczy przed dostaniem się produktu (okulary ochronne). W razie przypadkowego dostania się produktu na błony śluzowe należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.
W przypadku wystąpienia silnego pieczenia lub bólu, należy skonsultować się z lekarzem. Produkt może pozostawić zabrudzenia na odzieży.

Nagły wypadek W przypadku niezamierzonego kontaktu z oczami, natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody. Kontynuować tę czynność przez 10 min.   i wezwać pomoc medyczną.
W przypadku niezamierzonego kontaktu ze skórą zmyć mydłem z wodą. Usunąć jakiekolwiek zanieczyszczenia z ubrania. W razie połknięcia, natychmiastowo wezwać pomoc medyczną.

 

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temp. 15 – 25 °C. Przechowywać    w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Status: Wyrób medyczny  

Wytwórca: K. T. & K. Group Czech s.r.o.

Dystrybutor: Salus International Sp. z o.o. Pułaskiego 9 40-273 Katowice

Zobacz jeszcze

Opinie klientów

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.created }}
{{ item.user_name.charAt(0) }}

{{ item.body }}

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię na temat LAPIS – Diabelski Kamyk do usuwania brodawek /kurzajek/ AZOTAN SREBRA
Wystąpił błąd w czasie zapisu. Prosimy spróbować ponownie później.
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Ostatnio oglądane

plusdlazdrowia.pl © 2021