Opinie o Nas
0

HYLO®-CARE KROPLE REGENERUJĄCE, NAWILŻAJĄCE 10ML

Producent: URSAPHARM POLAND

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI REGENERUJĄCE KROPLE DO OCZU BEZ KONSERWANTÓW 6 MIESIĘCY OD PIERWSZEGO OTWARCIA WYRÓB MEDYCZNY

Nasze cena

38.99

Produkt dostępny
Kup teraz, otrzymasz w Piątek
Opis produktu

Preparat przeznaczony do nawilżania i wspomagania leczenia uszkodzeń powierzchni oka powstałych np. w wyniku suchego oka lub będących następstwem zabiegów operacyjnych.

Ciągłe nawilżanie zewnętrznych struktur oczu takich jak spojówka i rogówka jest niezbędnym warunkiem do utrzymania zdrowych oczu.
Oko jest fizjologicznie nawilżane przez łzy. Zdarza się jednak, że nawilżanie staje się niewystarczające lub skład łez jest nieprawidłowy. Oko reaguje wówczas zaczerwienieniem, swędzeniem, odczuciem obecności ciała obcego, zmęczeniem.
Oznaki zaburzenia wydzielania łez mogą wystąpić w suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach lub być następstwem podawania określonych leków, czy też być wynikiem starzenia się.
Komórki spojówki i rogówki ulegają ciągłemu odnawianiu. Optymalny przebieg tego procesu możliwy jest jedynie w wilgotnym środowisku. Dlatego ważnym jest, aby także po zabiegach chirurgicznych przeprowadzanych na oku, było ono w wystarczającym stopniu nawilżane, co przyczyni się do prawidłowego przebiegu procesu gojenia.
Stosowanie kropli do oczu HYLO-CARE® przywraca stan równowagi.

HYLO-CARE® zawiera sól sodową kwasu hialuronowego, naturalną substancję występującą zarówno w oku jak i całym organizmie człowieka. Hialuronian sodu posiada szczególne fizykalne właściwości tworzenia równomiernego, stabilnego, długo utrzymującego się na powierzchni oka filmu łzowego, który nie ulega szybkiemu zmyciu i nie upośledza widzenia.

HYLO-CARE® może być bez przeszkód stosowany w ciągu dnia. W odróżnieniu od maści, które zawierają komponenty tłuszczowe, nie zaburza on widzenia.
W skład HYLO-CARE® wchodzi również dekspantenol, substancja należąca do szerokiej grupy witamin B. Dekspantenol wspomaga skutecznie nawilżające właściwości hialuronianu sodu.
Dekspantenol posiada również właściwości wspomagania gojenia się zranień. Niewielkie powierzchniowe uszkodzenia oka powstałe na skutek upośledzenia filmu łzowego, podobnie jak te, będące wynikiem zabiegów chirurgicznych przeprowadzanych na oku, szybciej się goją.

HYLO-CARE® zapewnia nie tylko wystarczające nawilżanie oka, ale powoduje również prawidłową regenerację rogówki i spojówki.

 

Stosowanie:

Zwykle podaje się 3x dziennie 1 kroplę do worka spojówkowego każdego oka. W razie silniejszych dolegliwości HYLO-CARE® może być stosowany częściej. W przypadku konieczności częstszego stosowania, np. częściej jak 10 razy dziennie, należy poddać się badaniu okulistycznemu. HYLO-CARE® przeznaczony jest do długotrwałego stosowania, jednak przy dolegliwościach utrzymujących się przez dłuższy czas (dotyczy to zresztą wszelkich schorzeń), należy zgłosić się do lekarza okulisty

 

Skład:

HYLO-CARE® jest sterylnym roztworem kropli ocznych bez środków konserwujących zawierającym 1 mg/ml hialuronianu sodu, dekspantenol, bufor cytrynianowy i wodę

 

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY:

URSAPHARM Poland sp. z o.o.
05-092 Łomianki
ul. Malarska 6

Do pobrania

Instrukcje, Ulotki, Wskazania
ULOTKA Hylo-CARE

Zobacz jeszcze

Opinie klientów

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.created }}
{{ item.user_name.charAt(0) }}

{{ item.body }}

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię na temat HYLO®-CARE KROPLE REGENERUJĄCE, NAWILŻAJĄCE 10ML
Wystąpił błąd w czasie zapisu. Prosimy spróbować ponownie później.
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Ostatnio oglądane

plusdlazdrowia.pl © 2021