Opinie o Nas
0

ENTIL UKĄSZENIA ŻEL 8G

Producent: AFLOFARM

Entil Ukąszenia to wyrób medyczny, którego innowacyjna formuła oparta jest na fizycznej aktywności osmotycznej.   Wyrób medyczny

Nasze cena

6.98

Produkt dostępny
Kup teraz, otrzymasz w Piątek
Opis produktu

Już kilka sekund po naniesieniu na podrażnioną skórę żel zmniejsza obrzęki, łagodzi świąd i podrażnienia. Dzięki właściwościom osmotycznym Entil Ukąszenia usuwa toksyny wstrzyknięte przez owady i substancje wytworzone w reakcji na ukąszenie, które powodują zaczerwienienie, pieczenie i obrzęk. Entil to bezpieczny produkt bez żadnych ograniczeń wiekowych.

OSMO4 czyli sekret preparatu Entil Ukąszenia
OSMO4 to opatentowana formuła oparta na wykorzystaniu fizycznego zjawiska osmozy. Osmoza to zjawisko powstające w wyniku różnicy ciśnień roztworów. Roztwór o wyższym stężeniu absorbuje wodę z roztworu o niższym stężeniu. Dzięki temu naniesiony na ukąszone miejsce żel powoduje wypompowanie toksyn wstrzykniętych przez owady i oczyszcza z nich organizm.

 

Stosowanie:

Nanieść Entil Ukąszenia na powierzchnię skóry, lekko wmasowując. Pozostawić do wchłonięcia. Powtarzać 2 do 3 razy dziennie. Tylko do użytku zewnętrznego.

 

Skład:

Glikol oktylenowy, glikol polietylenowy, glicerol, karbomer, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona.

Zobacz jeszcze

Opinie klientów

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.created }}
{{ item.user_name.charAt(0) }}

{{ item.body }}

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię na temat ENTIL UKĄSZENIA ŻEL 8G
Wystąpił błąd w czasie zapisu. Prosimy spróbować ponownie później.
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Ostatnio oglądane

plusdlazdrowia.pl © 2021