Opinie o Nas
0

COMPEED® PLASTRY NA OPRYSZCZKĘ 15 SZTUK

Producent: JOHNSON & JOHNSON

Compeed na opryszczkę jest pierwszym niewidocznym, leczącym plastrem na opryszczkę wargową.Niewidoczny plaster tworzy optymalne środowisko do leczenia i pozostaje na skórze aż do 12 godzin. Po nałożeniu plaster zakrywa opryszczkę i zapewnia jej właściwe leczenie w każdej fazie rozwoju: łagodzi pieczenie i swędzenie, przyspiesza leczenie, jest dyskretny, pomaga zapobiegać zakażeniu i infekcji wtórnej.  

Nasze cena

25.49

Produkt dostępny
Kup teraz, otrzymasz w Poniedziałek
Opis produktu

Pojedynczy plaster na opryszczkę działa nieprzerwanie aż do 12h* już od pierwszego zastosowania, aby szybko leczyć zmiany opryszczkowe w optymalnym środowisku oraz minimalizować ryzyko powstania strupa, co jest jedną z jego przewag w porównaniu do kremów antywirusowych.

 

Stosowanie:

  • Możesz stosować plastry COMPEED® na każdym etapie rozwoju opryszczki. Najlepiej jednak zastosować je już przy jej pierwszych objawach, tj., gdy wystąpi uczucie mrowienia lub swędzenia.
  • Umyj ręce przed i po nałożeniu plastra.
  • Plastry należy nosić 24 godziny na dobę do momentu wyleczenia opryszczki*. Plaster samoczynnie odkleja się po ok. 12 godzinach** i należy go wtedy zastąpić nowym.
  • Nie odklejaj plastra np. aby ułatwić dostęp powietrza do zainfekowanego miejsca. Może to przynieść efekt odwrotny do zamierzonego i może nawet wydłużyć czas leczenia. Plaster pozwala utrzymać optymalne warunki dla gojenia się opryszczki.

 

 

Zobacz jeszcze

Opinie klientów

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.created }}
{{ item.user_name.charAt(0) }}

{{ item.body }}

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię na temat COMPEED® PLASTRY NA OPRYSZCZKĘ 15 SZTUK
Wystąpił błąd w czasie zapisu. Prosimy spróbować ponownie później.
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Ostatnio oglądane

plusdlazdrowia.pl © 2021