Opinie o Nas
0

ASPIRIN C 20 TABLETEK MUSUJĄCYCH LEK

EAN:5909990192823

Producent: BAYER

Aspirin® C to terapia w walce z pierwszymi objawami przeziębienia.  Lek OTC

Nasze cena

26.89

Produkt dostępny
Kup teraz, otrzymasz pojutrze
Opis produktu

Aktywny składnik Aspirin® C ma działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i działanie przeciwzapalne. Optymalna zawartość witaminy C wzmacnia naturalną odporność organizmu. Musująca postać leku przyspiesza jego wchłanianie, dzięki czemu Aspirin® C działa bardzo szybko.

Oprócz kwasu acetylosalicylowego w dawce 400  mg – najlepiej w historii przebadanej substancji o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym – w skład leku Aspirin® C wchodzi 240 mg kwasu askorbinowego, znanego jako witamina C.

Ogromne znaczenie dla działania Aspirin® C ma również jej postać tabletek musujących. Podanie Aspirin® C w postaci musującej powoduje szybsze i efektywniejsze działanie leku. Dzięki zastosowaniu tej właśnie specjalnej postaci farmaceutycznej Aspirin® C nadaje się do stosowania przez pacjentów o wrażliwym żołądku.

 

Stosowanie:

 Pojedyncza dawka to 1-2 tabletki, do 8 tabletek na dobę. 

 

Skład:

1 tabeltka musująca zawiera :
- Acidum acetylsalicylicum  400 mg
- Acidum ascorbicum 240 mg

Do pobrania

Instrukcje, Ulotki, Wskazania
ULOTKA ASPIRIN C

Zobacz jeszcze

Opinie klientów

Nasi klienci napisali {{ items ? items.length : 0 }} {{ items && items.length == 1 ? 'opinię' : items && items.length <= 4 ? 'opinie' : 'opinii' }}

{{ item.created }}
{{ item.user_name.charAt(0) }}

{{ item.body }}

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię na temat ASPIRIN C 20 TABLETEK MUSUJĄCYCH LEK
Wystąpił błąd w czasie zapisu. Prosimy spróbować ponownie później.
Twoja ocena została przesłana do moderacji. Dziękujemy!
Dziękujemy! Twoja opinia została wysłana do weryfikacji.

Ostatnio oglądane

plusdlazdrowia.pl © 2021